طراحی و اجرای پارتیشن اداری شیشه‌ای فریم‌لس

پارتیشن اداری برای جداسازی بخش های مختلف و تقسیم بندی یک فضای بزرگ به اتاق های کوچک با ابعاد دلخواه طراحی و اجرا می شود. این دیوار شیشه ای انواع و اقسام مختلفی دارد که بر اساس نیاز هر مجموعه باید بهترین آن انتخاب شود.

پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین انواع این جداکننده فضاست که اغلب به صورت فریم لس و با ظرافت بسیار بالا اجرا می شود. جنس شیشه به کار رفته در این دیوایدر اغلب سوپر کلیر (سکوریت) و یا فلوت (تخت) است که در دو نوع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره قابل سفارش است.

در حالت عادی ظاهر پارتیشن شفاف است و در صورت تمایل، با نصب برچسب می توان آن را مات کرد. همچنین امکان استفاده از شیشه هوشمند نیز وجود دارد که قابلیت تنظیم مات یا شفاف بودن شیشه را در هر لحظه فراهم می کند.

طراحی و اجرای پارتیشن گره گالری
درب اتوماتیک شیشه ای شرکت آپارات

طراحی و اجرای انواع درب اتوماتیک

اگر مالک یک ساختمان بزرگ تجاری یا اداری هستید، حتما به دنبال راه‌های جدیدی برای ارزش‌دهی به ملک خود می‌گردید. درب اتوماتیک راهی ساده برای آسانتر کردن ورود و خروج ساکنین یا افراد تازه وارد به داخل ساختمان است که در دو نوع هوشمند و غیرهوشمند (آنلاین و آفلاین) طراحی می شود که بر اساس نحوه باز و بسته شدن نیز می توان آن را به سه مدل درب اتوماتیک فولدینگ (آکاردئونی)، درب اتوماتیک اسلایدی (کشویی) و درب اتوماتیک تلسکوپی تقسیم کرد.

بازسازی و خدمات دکوراسیون داخلی

رعایت اصول چیدمان و بهینه سازی فضا در کنار رعایت استاندارد و توجه به علایق افراد می تواند همواره باعث ایجاد آرامش، جذابیت و حس حضور و ماندن در آنجا گردد. این نکته ای است که باید در بازسازی و دکوراسیون هر فضا مورد توجه قرار بگیرد تا فضایی بهینه با حس خوب در اختیار داشته باشید.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بخش دیگری از خدمات ماست که برای فضاهای با کاربری مختلف مسکونی، اداری و تجاری ارائه می شود.

طراحی دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری پروژه شبرنگ
Rate this page