دکوراسیون فست فود | ۶ نکته نا گفته حرفه ای و آسان

دکوراسیون فست فود

1. برند سازی برای فست فود

یکی از اصلی ترین کار هایی که فست فود های معروف انجام می دهند قبل از انجام هر کاری برند سازی است. این را به یاد داشته باشید زمانی که رستوران شما یک برند باشد در هر جای دنیا از آن جایی که غذای شما شناخته شده است بدون شک برای یک بار هم که شده به فست فود شما برای میل کردن غذا مراجعه می کنند.

البته اگر اول کار هستید پیشنهاد ما به شما این است در دکوراسیون فست فود خود از نام برند خود استفاده کنید. برای مثال مک دونالد از حرف m بر روی شیشه ی رستوران یا حتی کلاه کارکنان خود استفاده کرده است.

در نتیجه شما نیز بهتر است یک نام خاص و تک استفاده کنید و روی برخی از وسایل آن برند را حکاکی یا چاپ کنید. این گونه این نام بر ذهن مخاطب باقی می ماند و در هر جایی کلمه یا  لوگویی مشابه با شما را ببیند یاد فست فود شما می افتد.

2. طراحی رنگ حرفه برای دکوراسیون فست فود

تا به حال درباره اصول پدیده سس گوجه فرنگی خردل چیزی شنیده اید؟ نه؟ این یک فلسفه طراحی است که در انتخاب رنگ بندی یک رستوران فست فود استفاده می شود.

ایده  سس گوجه فرنگی خردل این است که ترکیبی از قرمز و زرد می تواند اشتها را تحریک کرده و احساس گرسنگی را برای مشتریان ایجاد کند.

به همین دلیل است که بسیاری از مراکز فروش فست فود یکی از این دو رنگ یا هر دو را در مارک تجاری و طراحی داخلی خود گنجانده اند.

اما به خاطر داشته باشید اگر از رنگ قرمز یا زرد استفاده نمی کنید، ضروری است که دکوراسیون فست فود با رنگ های گرم طراحی شود؛ چرا که این رنگ ها نیز را تحریک می کنند.

نکته: بسیاری از طراحان فست فود از ترکیب چوب، رنگ های گرم و طراحی گرافیکی عالی برای ایجاد فضایی شیک استفاده می کنند.

2. طراحی دیوار های یک رستوران فست فود

برای دکوراسیون فست فود خود از دیوار ها غافل نشوید. یکی از کار هایی که شما می توانید برای جذب مشتری و تحریک حس گرسنگی او انجام دهید استفاده از تابلو هایی با عکس غذاهای وسوسه انگیز است.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *