ایده‌های طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار مدرن {+۳۳ ایده لاکچری و مدرن}

 • خانه
 • مقالات
 • ایده‌های طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار مدرن {+۳۳ ایده لاکچری و مدرن}
طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار مدرن

در این مقاله می خوانید:

طراحی داخلی اداری دیگر به خرید میز و صندلی کنفرانس یا صندلی‌های پلاستیکی برای مراجعه‌کنندگان خلاصه نمی‌شود. حالا برای این دکوراسیون باید ساعت‌ها و روزها وقت صرف کرد و از طرفی بودجه مناسبی هم در نظر گرفت. نتیجه تمام این موارد را می‌توان در تأثیر دکوراسیون اداری بر راندمان کاری افراد و کیفیت ارائه خدمات خلاصه کرد.

جدای از این موضوع، محیط کاری شاداب در طولانی مدت می‌تواند سلامت روحی مراجعه‌کننده و کارمند را تضمین کند. در واقع اگر بخواهیم دلیل ضرورت دفتر کار مدرن را در یک موضوع خلاصه کنیم، باید بگوییم که این کار می‌تواند تأثیر به سزایی در گسترش کسب‌وکار و درآمد بیشتر شما داشته باشد.

الزامات طراحی داخلی اداری: چرا مهم است؟

الزامات طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری را از ابعاد مختلفی می‌توان بررسی کرد تا به اهمیت و الزامات آن دست یافت. اجرای دکوراسیون داخلی اداری باید به‌گونه‌ای باشد که در مرحله اول مطابق با استانداردهای لازم طراحی شود و همچنین حس آرامش و راحتی قابل قبولی در کارمندان به وجود آورد. طبیعتاً این موضوع باعث رضایت شغلی و افزایش راندمان کاری افراد می‌شود.

همچنین بهتر است برای دکوراسیون اداری لاکچری از لوگو و المان‌های خاص در بخش‌های مختلفی مانند پارتیشن اداری استفاده شود تا فضای جذاب و در عین حال بهینه‌تری ایجاد گردد. همچنین حفظ صمیمیت بین کارمندان و مدیران با کمک پارتیشن شیشه‌ای امکان‌پذیر است. از دیگر مواردی که می‌توان در الزامات طراحی داخلی اداری مورد توجه قرار داد، ارتباط مناسب میان بخش‌های مختلف می‌باشد که با حفظ حریم خصوصی و در عین حال کنترل بر رفتار افراد ایجاد می‌شود.

بهتر است قسمتی از فضا با طراحی اتاق‌های خصوصی‌تر تزیین شود. ایجاد فضای مناسب و ارگونومیک نیز در طراحی داخلی اداری بسیار مهم است. از سوی دیگر، انتخاب مبلمان اداری همراه با رعایت استانداردهای فضای کاری منجر به بهره‌وری و راحتی کارمندان می‌شود. نورپردازی در محیط کاری نیز باید به شکل مناسب و باکیفیت انجام شود تا علاقه به کار نیز بهبود یابد.

با توجه به عواملی که گفته شد، اهمیت یک طراحی داخلی اداری خوب و مناسب برای دفتر کار از دو جنبه تبلیغاتی و ایجاد کیفیت و راندمان بالا در حرفه و فعالیت‌های کسب‌وکار مشخص می‌شود. در یک جمع‌بندی کلی می‌توان گفت که دکوراسیون داخلی اداری به افزایش راندمان و رضایت کارمندان، بهبود روابط اجتماعی در محیط کاری، ارتقای تجربه مشتریان و بهبود کلی شرکت کمک می‌کند. این موارد نه تنها اهمیت اقتصادی دارند؛ بلکه به عنوان یک عامل اساسی در موفقیت و پیشرفت سازمان‌ها مطرح می‌شوند.

عوامل مؤثر بر دکوراسیون اداری شیک

دکوراسیون اداری شیک

دکوراسیون اداری شیک نقش پررنگی در افزایش تمرکز، رضایت کارکنان و جلب مشتریان و کارفرماها ایفا می‌کند. در طراحی داخلی اداری مدرن و شیک، عوامل زیر می‌توانند موثر باشند:

 1. پارتیشن‌ها و دیوارهای جداکننده: استفاده از پارتیشن و دیوار شیشه‌ای به منظور ایجاد فضاهای جداگانه برای کارمندان با حفظ حریم خصوصی و انعطاف‌پذیری کاربری محیط می‌تواند مفید باشد. بهترین پارتیشن شیشه‌ای را می‌توان مدل فریم لس در نظر گرفت که با اشغال کمترین فضا می‌تواند بیشترین میزان بهره‌وری را برای محیط دفتر کار اداری به دنبال داشته باشد.
 2. میز کار: قرار دادن میز کار در مکان مناسب برای تسهیل ارتباط با همکاران و مشتریان مهم است. این، مهم‌ترین فضایی است که افراد برای انجام امور روزمره خود در محل کار با آن سروکار دارند و به همین دلیل، محل و نحوه قرارگیری آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
 3. توجه به فضاهای استراحت: ایجاد فضاهای متفاوت برای استراحت و صرف وعده‌های غذایی در میان ساعات کاری می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد. با این حال کمتر مدیری به اندازه کافی برای این موضوع اهمیت قائل است؛ این در حالی است که همین زمان‌های کوتاه استراحت به راحتی می‌توانند حس خوب کارکردن را بیشتر کرده و ذهن کارمندان را باز کنند.
 4. رنگ‌بندی: انتخاب رنگ‌های مناسب برای اجزای مختلف محیط کار می‌تواند حس رضایتمندی پرسنل را افزایش دهد. استفاده از رنگ‌های روشن مثل استخوانی و سفید به منظور ایجاد حس آرامش توصیه می‌شود. همچنین انواع پارتیشن اداری آماده شیشه‌ای را می‌توانید با این رنگ‌ها هماهنگ کنید.
 5. گیاهان طبیعی: استفاده از گل و گیاهان طبیعی در دکوراسیون باعث ایجاد حس آرامش می‌شود. افزایش تمرکز و شادابی نیز از دیگر مزایای گیاهان طبیعی در طراحی دکوراسیون اداری است.
 6. نورپردازی: از نورهای طبیعی و مصنوعی به هیچ عنوان غافل نشوید. به منظور افزایش روشنایی و ایجاد جو مثبت در دکوراسیون داخلی اداری باید از نورپردازی ویژه‌ای بهره بگیرید. در این زمینه بهتر است که اولویت را بر نور طبیعی گذاشته و به سراغ محصولات مناسب برای آن مثل پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره بروید. این محصولات علاوه بر اینکه نور را به خوبی در محیط پخش می‌کنند، عایق صدا و حرارت هم هستند و تاثیر زیادی بر صرفه جویی در مصرف انرژی دارند.
 7. قفسه‌بندی و ذخیره‌سازی: ایجاد نظم در محیط کار از طریق قفسه‌بندی و استفاده از کمدهای مناسب نیز می‌تواند در طراحی داخلی اداری تاثیرگذار باشد.
 8. مبلمان: انتخاب مبلمان جذاب و راحت با توجه به اندازه و نیازهای محیط اداری را فراموش نکنید. نسبت به تاثیر رنگ مبلمان اداری بر جذابیت و بزرگ نشان دادن محیط بی‌توجه نباشید.
 9. پلان باز یا بسته: نوع پلان محیط اداری (آزاد یا وجود اتاق‌های جداگانه) باید با توجه به نوع فعالیت سازمان انتخاب شود. هر یک از این دو سبک طراحی داخلی، مزایا و ویژگی‌های خاص خود را دارد که می‌تواند برای شرکت‌های خاصی مناسب باشد.
 10. کاغذ دیواری: انتخاب کاغذ دیواری و دکوراسیون مناسب می‌تواند زیبایی و دلباز بودن فضا را افزایش دهد. با این حال، این انتخاب باید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و سایر لوازم انجام پذیرد.

دکوراسیون اداری لاکچری

دکوراسیون اداری لاکچری

در اینجا چند ایده دیگر برای طراحی داخلی اداری لاکچری و متفاوت بیان می‌کنیم که می‌توانند به شما برای داشتن محیطی متفاوت و باکیفیت کمک کنند:

 1. انتخاب مکمل‌های دکوراسیون: از میز و صندلی‌های با کیفیت بالا و طراحی شیک، پارتیشن اداری مدرن و میز کار، کتابخانه‌های چوبی و قفسه‌های شیشه‌ای، فرش‌های نرم و مطابق با طراحی داخلی اداری، ساعت‌های دیواری جذاب و سایر ملزومات مانند تزئینات دیواری استفاده کنید. تزئیناتی مانند تابلوهای نقاشی، عکس‌های هنری، گلدان‌های گل و شمعدان‌هایی با طراحی خاص نیز برای تزیین میز کار و سایر نقاط اداری به شما کمک می‌کنند.
 2. ریسک پذیر باشید: با توجه به فضای کاری خود، از رنگ‌های ملایم و آرامش‌بخش به عنوان رنگ‌های اصلی استفاده کنید. این رنگ‌ها به محیط اداری شما ظاهری لوکس می‌بخشند. همچنین از ایجاد یک محیط دلباز و مفرح از طریق ایده‌های نوآورانه نترسید. برای این کار بهتر است به سراغ مواردی همچون اتاق غذاخوری بروید و در آنجا از کارمندان بخواهید که برای ارائه ایده‌های جذاب و نوآورانه، در هنگام صرف غذا و تعامل با یکدیگر تبادل نظر کنند.
 3. مبلمان اختصاصی: در صورت امکان، مبلمان اختصاصی با طراحی منحصر به فرد و با توجه به نیازهای خود سفارش دهید. این کار، محیط کار شما را از دیگران متمایز می‌کند و فضایی جذاب و دوست‌داشتنی برایتان به ارمغان می‌آورد.
 4. اهمیت به جزئیات: جزئیات استایل و لباس فرم کارمندان مثل دستبند، ساعت، دکمه‌ها و ملزومات کوچک دیگر نیز می‌تواند به یکدست بودن و جذاب‌تر شدن محیط کاری شما بیفزاید.
 5. تخته سیاه یا وایت برد: در دکوراسیون محیط اداری خود یک تخته سیاه یا وایت برد برای یادداشت‌ها و برنامه‌ها و همچنین ارتباطات داخلی مثل پیام‌ها و اعلان‌ها قرار دهید.
 6. استفاده از مواد لوکس و باکیفیت: موادی مثل چرم برای مبلمان، چوب مرغوب برای صندلی‌ها و شیشه برای میزها و ساخت پارتیشن اداری مناسب هستند.

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

دکوراسیون اتاق مدیریت

دکوراسیون اتاق مدیریت باید به شیوه‌ای مناسب و حرفه‌ای اجرا شود تا به جلب اعتماد، رضایت کارکنان و همچنین جذب مشتریان کمک کند. در ادامه به چند نکته و ایده برای دکوراسیون اتاق مدیریت می‌پردازیم:

 1. انتخاب سبک مناسب: انتخاب سبک دکوراسیون اتاق مدیریت باید با شخصیت مدیر و نوع کسب‌وکار هماهنگ باشد. می‌توانید از سبک‌های مدرن، کلاسیک، صنعتی یا حتی مینیمالیستی استفاده کنید.
 2. رنگ‌ها و هماهنگی: رنگ‌های انتخابی باید شخصیت برند شما را به خوبی منعکس کنند. معمولاً از رنگ‌های طوسی، خاکستری، دودی و مشکی به همراه رگه‌های ظریف طلایی برای دکوراسیون اتاق مدیریت استفاده می‌شود.
 3. طراحی اختصاصی: میز و صندلی مدیر باید باکیفیت و خاص باشد. انتخاب مبلمان با طراحی حرفه‌ای و متناسب با جایگاه مدیریت، نشان دهنده اعتماد به نفس و قدرت تصمیم‌گیری مدیر است.
 4. نورپردازی مناسب: نورپردازی مناسب برای اتاق مدیریت بسیار مهم است. از لوسترها، چراغ‌های جدید و حتی آباژور برای اتاق مدیریت استفاده نمایید. چراغ‌های کوچک و حتی انتخاب انواع پارتیشن شیشه‌ای نیز می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.
 5. استفاده از آثار هنری و نمادهای برند: تابلوها و مجسمه‌های هنری متناسب با محیط کاری، توجه شما به جزئیات را نشان می‌دهند. در اینجا می‌توانید از لوگوی شرکت نیز به خوبی بهره ببرید.
 6. تجهیزات کاری مناسب: میز و صندلی مدیر باید به طور کامل تجهیز شده باشند و متناسب با ابعاد اتاق مدیریت در نظر گرفته شوند. همچنین باید تنظیمات برقی و الکتریکی مناسبی انتخاب شود. برای این امر و دوری از شلوغی و به هم ریختگی اتاق می‌توانید به سراغ بهترین پارتیشن شیشه‌ای یعنی مدل فریم لس بروید تا تمامی این نیازها در دکوراسیون اداری با کمترین قیمت مرتفع گردند.
 7. کتابخانه: اضافه کردن یک کتابخانه به اتاق مدیریت می‌تواند محیط را حرفه‌ای و پویاتر نشان دهد. همچنین استفاده از گیاهان در دکوراسیون، فضا را زنده‌تر و شاداب‌تر می‌کند.
 8. توجه به نیازهای مدیر: با مدیران کسب‌وکار صحبت کنید و نیازها و ترجیحات آن‌ها را در نظر بگیرید. اینکه مدیر به فضایی آرام یا فضای مشترک با کارکنان نیاز دارد، می‌تواند در انتخاب دیوار یا پارتیشن هوشمند تاثیرگذار باشد. با این حال باز هم پیشنهاد می‌شود که از شیشه هوشمند استفاده نمایید؛ چراکه کاملاً عایق بوده و با توجه به نیاز مدیر به صورت مات یا شفاف تنظیم می‌شود.
 9. تنوع و انعطاف‌پذیری: فضای اتاق مدیریت را باید به گونه‌ای طراحی کرد که با توجه به نیازهای متفاوت در گذر زمان، منعطف و قابل تغییر باشد. استفاده از پارتیشن اداری تهران کمک می‌کند تا بدون دردسر حذف دیوارهای گچی، محیط را به شکل‌های مختلفی دربیاورید.

دکوراسیون اداری فضای کوچک

دکوراسیون اداری فضای کوچک

دکوراسیون اداری در فضای کوچک زمانی به یک چالش تبدیل می‌شود که به خلاقیت و بهره‌گیری از هر متر مربع آن توجه داشته باشید. در این زمینه استفاده از آینه‌ها و رنگ‌های روشن برای بزرگ‌تر نشان دادن فضا پیشنهاد می‌شوند. همچنین بهتر است به سراغ تجهیزات کم‌حجم و کاربردی بروید که به نورپردازی طبیعی و مصنوعی نیز کمک کنند. از جلوه‌های مینیمالیستی و مرتبط با محیط برای دکوراسیون در فضای کوچک غافل نشوید تا احساس نظم و سادگی به فضا اضافه شود.

دکوراسیون داخلی اداری در فضای کوچک نیاز به طراحی دقیق و کارآمد دارد. به همین خاطر در ادارات با فضای محدود، مبلمان دکوراسیون اداری نباید بزرگ و ضخیم باشند؛ بلکه بهتر است از مبلمان ظریف با ابعاد کمتر و طراحی‌های ساده و مینیمالیستی استفاده شود. این کار به ایجاد انطباق و هماهنگی در فضا کمک می‌کند و امکان انتقال آسان‌تر درون فضا را فراهم می‌سازد.

استفاده از خدمات پارتیشن اداری کرج برای شرکت‌های این منطقه بسیار کاربردی بوده است و استقبال از آن نیز بیشتر می‌شود. همین عامل نشان می‌دهد که این محصولات می‌توانند در دکوراسیون اداری کوچک به عنوان جایگزینی مناسب به جای دیوارها مورد استفاده قرار گیرند. در هر صورت فراموش نکنید که بهینه‌سازی محیط‌های کوچک اداری و حفظ آرامش و راحتی در کار باید در اولویت طراح باشد.

دکوراسیون اداری کلاسیک

دکوراسیون اداری کلاسیک

دکوراسیون اداری کلاسیک نماد تأثیرگذاری و وقار در محیط کاری است. این سبک دکوراسیون با استفاده از رنگ‌های معتدل مانند سفید، خاکستری، بژ و ترکیبات مشابه آن‌ها، جلوه خاص و شیکی به فضا می‌بخشد. مبلمان تیره با جنس چرمی یا مشابه آن نیز از ویژگی‌های اصلی این دکوراسیون هستند که ارتباط انسان با محیط کاری را بیشتر می‌کنند.

در این سبک طراحی داخلی اداری، افزایش تمرکز و انگیزه کارکنان برای سرعت و دقت در انجام فعالیت‌ها اهمیت زیادی دارد. ضمناً، ایجاد فضای راحت و دلپذیر، تعامل مؤثر با مشتریان و مراجعین و نهایتاً ارتقای جلوه و زیبایی شرکت نیز از مزایای دکوراسیون اداری کلاسیک به شمار می‌آید. در نتیجه می‌توان گفت که این نوع دکوراسیون داخلی اداری هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد و همیشه به عنوان گزینه‌ای کاربردی و مناسب شناخته می‌شود.

بخش‌های مهم طراحی دفتر کار لاکچری

طراحی دفتر کار لاکچری

طراحی دفتر کار لوکس نیازمند توجه به جزئیات و انتخاب مواد باکیفیت است. اما برای آنکه ایده‌های بیشتری در زمینه طراحی بخش‌های مهم دفتر کار لاکچری و شیک داشته باشید، در ادامه چند مورد مهم را بیان می‌کنیم:

 1. بومی‌سازی محیط: توجه به المان‌های بومی هر منطقه می‌تواند نشان‌دهنده خلاقیت و زیبایی‌شناسی شما باشد. دقت در جزئیات و ارائه یک محیط شاد با حفظ اصول فرهنگی، تأثیر زیادی بر مخاطب می‌گذارد. برای این امر می‌توانید به سراغ محصولات هنری و تزیینی منطقه خود بروید و آن‌ها را با کمک گروه تیم طراح خود برای فضای کاری مورد استفاده قرار دهید.
 2. معماری متفاوت: گاهی با یک معماری جذاب می‌توانید نظر مخاطبان خود را جلب کنید. زمان زیادی می‌گذرد که دفاتر کاری دیگر به یک فضای خشک و خشن محدود نمی‌شوند. برای همین باید پتانسیل‌های محیط کار خود را بشناسید و از آن‌ها برای افزایش جذابیت دکوراسیون اداری استفاده نمایید.
 3. ارائه نمونه کارها: برای آنکه محیط اداری پویاتر و کاربردی‌تری داشته باشید، نمونه کارهای متفاوت خود را به صورت ماکت یا حتی پخش با تلویزیون‌های دیواری به صورت اسلاید درآورید. برای آنکه این گزینه را خاص‌تر کنید، می‌توانید به سراغ بهترین پارتیشن اداری هوشمند بروید و از آن به عنوان ال‌سی‌دی استفاده کنید.

اما بخش‌هایی که می‌توانید این گزینه‌ها را برای آن‌ها اجرایی نمایید، بسیار متنوع هستند. برای مثال شما می‌توانید از تمامی فضاهای کاری خود بهره گرفته و آن‌ها را تزیین کنید. دفتر مدیریت، معاونین، دفتر کارمندان، اتاق انتظار مراجعه‌کنندگان، آبدارخانه، سرویس بهداشتی، راهروها، اتاق کنفرانس و حتی اتاق‌های استراحت از جمله فضاهای کاربردی برای طراحی یک فضای لوکس اداری هستند. با این حال پیشنهاد می‌شود که به سراغ بهترین شرکت‌های فعال در حوزه طراحی دکوراسیون اداری بروید تا با کمترین هزینه، بهترین بازدهی را داشته باشید.

مراحل اجرای دکوراسیون اداری

اجرای دکوراسیون اداری

مراحل اجرای دکوراسیون اداری به صورت کلی به شکل زیر هستند:

 1. برنامه‌ریزی و تحلیل نیازها: ابتدا باید نیازها و اهداف دکوراسیون اداری را مشخص کنید. این شامل تعداد کارمندان، نوع فعالیت‌ها، انتظارات از فضای کاری و بودجه مخصوص دکوراسیون می‌شود.
 2. ایجاد طراحی: بعد از مشخص شدن نیازها، مرحله طراحی آغاز می‌شود. این موضوع شامل طراحی داخلی اداری، انتخاب رنگ‌ها، مبلمان، نورپردازی و سایر عناصر دکوری می‌شوند.
 3. برنامه‌ریزی مالی: باید برنامه مالی برای دکوراسیون اداری تهیه کنید. توجه به یک بودجه مشخص و تخصیص منابع مالی برای تجهیزات و خدمات دکوراسیون بهتر است توسط متخصصان این حوزه انجام گردد.
 4. انتخاب تجهیزات و مواد: در این مرحله، انتخاب و تهیه تجهیزات و مواد مورد نیاز بر اساس طراحی انجام می‌شود. از جمله این تجهیزات می‌توان به مبلمان، دیوارپوش‌ها، کفپوش‌ها، نورپردازی و دیگر عناصر دکوری اشاره کرد.
 5. اجرای طراحی: پس از تهیه تجهیزات و مواد و همچنین تایید طراحی انجام شده به صورت سه بعدی، مرحله اجرای آن آغاز می‌شود. ساخت، نصب، نورپردازی و دیگر کارهای مرتبط با دکوراسیون اداری باید توسط متخصصان و نصابان حرفه‌ای انجام شود.
 6. کنترل کیفیت: در طول اجرای طراحی، کیفیت خروجی کار توسط متخصصان دیکا سازه کنترل می‌شود تا مطمئن شوید که همه عناصر به درستی نصب شده و با مشخصات تعیین شده، مطابقت دارند.
 7. تزئینات نهایی: در انتهای مراحل اجرای دکوراسیون، تغییرات و طراحی‌های نهایی انجام می‌شود. برای مثال می‌توان به قرار دادن گلدان‌ها، تابلوهای هنری و دیگر جزئیات تزیینی اشاره کرد.
 8. ارزیابی و بازبینی: پس از پایان فرایند اجرایی، مرحله نهایی شامل ارزیابی و بازبینی می‌شود تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی انجام شده و با اهداف اولیه سازمان سازگار است.
 9. بهره‌برداری و خدمات پس از اجرا: پس از تکمیل کامل دکوراسیون، مرحله بهره‌برداری آغاز می‌شود. در عین حال شرکت دیکا سازه خدمات پس از اجرای نهایی کار را هم به شما ارائه می‌دهد تا بدون نگرانی، از محیط کاری جدید خود لذت ببرید.

تجهیزات دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

تجهیزات دکوراسیون اداری شامل میز کار با طراحی مناسب، صندلی اجرایی با پشتیبانی ارگونومیک، میز مناسب برای جلسات تیمی، مبلمان اداری با طراحی شیک، کمد و قفسه‌ها برای ذخیره‌سازی تجهیزات و اسناد، نمایشگرها با کیفیت تصویر بالا، نورپردازی مناسب با لوسترها و لامپ‌های دیواری، پوسترها و تابلوهای تزیینی، گیاهان جذاب جهت ایجاد زیبایی و آرامش و تجهیزات الکتریکی از جمله پرینتر، اسکنر و تلفن‌ها می‌باشند.

علاوه بر این، شما باید متناسب با نیاز و هدف دفتر کار، تجهیزات مناسب را انتخاب نمایید. برای مثال می‌توان به پارتیشن هوشمند اشاره کرد که بسیاری از نیازهای یک محیط مناسب برای کار را فراهم می‌کند. از طرف دیگر، قیمت پارتیشن اداری بسیار مناسب می‌باشد و به همین دلیل از نظر اقتصادی نیز انتخابی مقرون به صرفه است.

نکات مهم برای دکوراسیون اداری مدرن

دکوراسیون اداری مدرن

 • انتخاب و تهیه مواد باکیفیت باید در اولویت شما باشند. انتخاب متریال درجه یک به راحتی می‌تواند جذابیت و کیفیت محیط کاری شما را چند برابر کند.
 • به سراغ محصولات چندمنظوره بروید؛ برای مثال به جای دوجداره کردن پنجره‌ها، ایجاد عایق‌های صوتی و حرارتی جداگانه و استفاده از دیوارهای آجری و گچی پرهزینه، از پارتیشن اداری ارزان استفاده نمایید.
 • از شرکت طراحی داخلی حرفه‌ای راهنمایی بگیرید. بهترین کار این است که صفر تا صد طراحی تا اجرای دکوراسیون داخلی اداری را به شرکت مناسب سپرده و با خیال راحت، از خروجی کار لذت ببرید.
 • از میز و صندلی‌های مناسب برای هر فرد استفاده کنید. برای مثال می‌توانید به سراغ شخصی‌سازی آن‌ها برای خانم‌ها و آقایان یا حتی افراد چپ‌دست و راست‌دست بروید.
 • اگر نیاز به بازسازی محیط اداری است، از آن بی‌اهمیت نگذرید. در این زمینه نیز کارشناسان دیکا سازه می‌توانند مشاوره‌های تخصصی مناسبی ارائه دهند.

شرکت طراحی داخلی اداری در تهران

شرکت طراحی داخلی اداری

تا اینجا بیش از 30 ایده طراحی دکوراسیون داخلی اداری در قسمت‌های مختلف آورده شد. همین ایده‌ها و نکات مهم به شما کمک می‌کنند تا بتوانید یک محیط کاربردی و جذاب برای کارمندان و ارباب رجوع داشته باشید. در این زمینه دیکا سازه می‌تواند بهترین گزینه شما برای برون‌سپاری طراحی و اجرای دکوراسیون اداری باشد.

این شرکت با سابقه درخشان و نمایندگی‌های معتبر در تهران و کرج، توانسته شرایطی را مهیا کند که خدمات خود را در تمامی شهرهای کشور ارائه دهد. همین موضوع به شما کمک می‌کند تا بتوانید با کمترین قیمت ممکن، بهترین خدمات را از یک شرکت حرفه ای دریافت کنید.

دیکا سازه به صورت تخصصی روی پارتیشن‌های فریم لس برای محیط‌های اداری و پارتیشن خانگی فعالیت می‌کند. به همین دلیل شما می‌توانید با دیکا سازه، طراحی و اجرای دکوراسیون اداری خود را مطابق با جدیدترین متدهای جهانی پیش ببرید. در عین حال بهتر است که بخش راهنمای خرید پارتیشن را مطالعه نمایید تا با دلایل استفاده از این محصول در محیط اداری بیشتر آشنا شوید.

با توجه به این موضوع، پیشنهاد می‌کنیم که همین الان از مشاوره رایگان متخصصان این شرکت استفاده کرده و شماره خود را برای تماس تیم کارشناسی، ثبت نمایید.

درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و تعیین زمان بازدید، فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمتر از یک روز کاری با شما تماس خواهند گرفت:

5/5 - (7 امتیاز)
اشتراک گذاری

5 پاسخ

  1. سلام و وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره پر کنید که کارشناسان دیکا سازه با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *