خدمات پارتیشن اداری در اصفهان

خدمات پارتیشن اداری در اصفهان

در این مقاله می خوانید:

اگر صاحب کسب‌وکاری در اصفهان هستید، قطعا از دوستداران سی و سه پل و معماری چشم‌نواز آن هستید. چه چیزی بهتر از این که محل کار خود را مثل این پل زیبا، به بخش‌های مختلف تقسیم کنید و از این طریق، فضایی بهینه اما شیک و مدرن در اختیار داشته باشید. اگر شما هم حداقل یک بار به تغییر دکوراسیون اداری و استفاده از پارتیشن‌ها برای بهینه‌سازی فضا فکر کرده‌اید، این مقاله برای شماست.

در هر ساختمان اداری، پارتیشن نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند؛ زیرا در دفاتر و شرکت‌های اداری تقسیم فضا اهمیت زیادی دارد. پارتیشن بندی، قسمت‌های مختلف فضا را به شکلی مناسب از هم جدا می‌کند تا افراد در بخش مربوط به خود در کمال آرامش و امنیت مشغول به کار شوند.

اگر پارتیشن بندی به درستی انجام شود، کارکنان بیشتر از قبل احساس می‌کنند حریم خصوصی آن‌ها رعایت شده است و بدین ترتیب علاوه بر احساس رضایت از شغل و فعالیت خود، بهره‌وری آن‌ها نیز بالا می‌رود. تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا در مورد انواع پارتیشن اداری در اصفهان با شما صحبت کنیم.

خدمات ساخت پارتیشن اداری در اصفهان

ساخت پارتیشن اداری در اصفهان

پارتیشن‌بندی راهکاری مناسب برای تقسیم فضا به بخش‌های مختلف است. با این کار می‌توان بهره بیشتری از یک فضای یکدست برد. اگر پارتیشن بندی به صورت اصولی انجام شود، می‌تواند فضایی یکدست را به بخش‌های کاملا جدا از هم تقسیم کند. بدین ترتیب می‌توان از هر بخش به منظور خاصی استفاده کرد. دقیقا مشابه این است که از روز اول فضا برای برآورده کردن نیازهای شما آماده شده باشد.

پارتیشن‌ها انواع مختلفی دارند اما همه آن‌ها قابل نصب و جدا کردن هستند. به این معنا که به راحتی می‌توان با جابه جا کردن آن‌ها چیدمان فضا را تغییر داد و بسته به نیازهای جدید، آن را به شکل دیگری تقسیم بندی کرد.

علاوه بر این، پارتیشن را می‌توان مانند سایر وسایل دفتر در زمان اسباب کشی حمل و جابه‌جا کرد. این ویژگی مخصوصا برای کسانی که در دفتر کار استیجاری فعالیت می‌کنند و ممکن است بعد از چند ماه یا حتی چند سال جا به جا شوند، بسیار حائز اهمیت است. بدین ترتیب صاحب دفتر هیچ گونه نگرانی بابت اجاره مکانی با فضای داخلی مطابق میل خود ندارد؛ چراکه با پارتیشن بندی می‌تواند فضا را آنگونه که می‌خواهد، تقسیم کند.

پارتیشن اداری محیط کار شما را به صورت موقتی به بخش‌های کاملا مجزا تقسیم می‌کند و نوعی جداکننده فضای کاذب محسوب می‌شود. جالب اینکه شما می‌توانید لوگو برند خود را در بخشی از پارتیشن اجرا کنید تا مشتری به محض ورود، حرفه‌ای بودن فضا را حس کند.

پارتیشن شیشه‌ای اصفهان

پارتیشن شیشه‌ای اصفهان

یکی از رایج‌ترین انواع پارتیشن اداری در اصفهان یا سایر کلان‌شهرها، پارتیشن شیشه ‌ای با ظاهر بسیار زیبا و جذاب است. با این نوع پارتیشن می‌توانید در یک فضای بزرگ، برای هر یک از کارکنان خود یک دفتر کار خصوصی آماده کنید. بدین ترتیب با حفظ حریم خصوصی می‌توانید فعالیت هر یک از آن‌ها را زیر نظر داشته باشید.

مزیت بزرگی که این نوع پارتیشن بندی دارد، رسیدن نور به تمام نقاط دفتر کار است. حتی اگر بخواهید می‌توانید به جای شیشه‌های شفاف که دید بیشتری به داخل دارد و ممکن است کارمندان چندان راضی نباشند، از شیشه‌های مات استفاده نمایید. برچسب‌ها و شیشه‌های هوشمند نیز در دسترس هستند که همگی در دسته پارتیشن شیشه‌ای قرار می‌گیرند.

پارتیشن شیشه‌ای تک جداره

با توجه به اینکه امروزه انواع شیشه‌ها از جمله تک جداره و دوجداره در دسترس هستند، می‌توانید نوع پارتیشن خود را بر این اساس انتخاب کنید. اگر در فضای اداری سر و صدای خاصی وجود نداشته باشد و در عین حال نیاز به نور کافی در بخش‌های مختلف احساس شود، پارتیشن تک جداره گزینه بسیار مناسبی برای جداسازی فضاست.

در واقع در این صورت نیازی به استفاده از پارتیشن دوجداره و سه جداره نیست. در کل تک جداره‌ها وزن کمتری دارند، راحت‌تر حمل می‌شوند و ارزان‌تر نیز هستند.

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره و سه جداره

اگر علاوه بر نور، کنترل سر و صدا نیز مورد نیاز باشد، بهتر است به جای پارتیشن تک جداره از پارتیشن‌های دو یا سه جداره استفاده کنید. بدین ترتیب می‌توانید هم روشنایی فضا را تامین نمایید و هم سر و صدا را کنترل کنید.

کنترل سر و صدا با وجود پارتیشن اداری نقش مهمی در افزایش راندمان کارکنان دارد؛ مخصوصا در بخش‌هایی مانند حسابداری که حساسیت کار بیشتر است. در این بخش‌ها کار باید با تمرکز بالاتری انجام شود و وجود سر و صدا می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. در کل شیشه‌های دو یا سه جداره مزایای تک جداره را ندارند اما برای کنترل صدا و تنظیم دمای محیط گزینه‌های بسیار مفیدی به شمار می‌روند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای مات

با شیشه‌های مات می توان دید اتاق‌ها را نسبت به هم محدود کرد. در زمان استفاده از این نوع پارتیشن‌ها فضای داخلی اتاق دیده نمی‌شود، اما در عین حال نور کافی به آن می‌رسد. پس همزمان که حریم خصوصی کارکنان بیش از پیش رعایت می‌شود، با در اختیار داشتن نور طبیعی می‌توانند در فضایی مناسب به فعالیت‌های خود بپردازند.

دو نوع پارتیشن شیشه‌ای مات داریم؛ نوع اول فریم‌لس یا بدون قاب و و نوع دوم پارتیشن همراه با قاب است. علاوه بر این شیشه‌های مات می‌توانند تک جداره، دوجداره یا سه جداره باشند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای شفاف

علاوه بر شیشه‌های مات می توان از شیشه‌های شفاف نیز استفاده کرد. اگر در یک محیط کاری نیاز است کارکنان با هم در ارتباط باشند یا مدیر باید بر عملکرد آن‌ها نظارت داشته باشد، بهتر است از شیشه‌های شفاف استفاده شود. این نوع پارتیشن بیشتر از شیشه‌های مات نور را از خود عبور می‌دهد و فضای داخلی را روشن‌تر می‌کند. این محصول نیز در انواع تک جداره و دو یا سه جداره تولید و نصب می‌شود.

پارتیشن متحرک اصفهان

پارتیشن متحرک اصفهان

در برخی موارد بهتر است به جای پارتیشن ثابت از پارتیشن متحرک استفاده شود. این نوع پارتیشن‌ها وزن کمتری دارند و مخصوصا اگر از نوع شیشه‌ای باشند، به راحتی قابل نصب و جابه‌جایی هستند. پارتیشن‌های متحرک معمولا کشویی بوده و به راحتی باز و بسته می‌شوند. پس یک نمونه از بهترین پارتیشن اداری اصفهان هستند.

پارتیشن آلومینیومی ‌اصفهان

پارتیشن آلومینیومی یکی از بادوام‌ترین انواع پارتیشن است که علاوه بر آلومینیوم، از فلزاتی مانند آهن، برنج و فولاد ساخته شده و برای ساخت درب و پنجره‌های آن از شیشه استفاده خواهد شد. ایجاد طرح در این نوع پارتیشن از دیگر انواع آن راحت‌تر است.

نمایندگی فروش پارتیشن در اصفهان

نمایندگی فروش پارتیشن در اصفهان

اگر به دنبال طراحی و نصب پارتیشن در اصفهان هستید، می‌توانید با نمایندگی دیکا سازه در ارتباط باشید. این تیم با کادری مجرب همواره آماده پارتیشن‌بندی فضاهای اداری شما است. تنها کافی است نوع پارتیشنی را که مد نظر دارید انتخاب کنید تا همکاران ما آن را به بهترین شکل ممکن اجرا کند.

مشاوره و بازدید رایگان برای ساخت پارتیشن اداری اصفهان

پارتیشن اداری اصفهان

اگر قصد پارتیشن‌بندی دفتر کار خود را دارید، می‌توانید از مشاوران ما کمک بگیرید. حتی می‌توانید از بخش نمونه کارهای ما بازدید کنید تا بعد از کسب اطمینان از کیفیت و زیبایی کار، سفارش طراحی و ساخت پارتیشن اداری خود را ثبت کنید.

4.8/5 - (5 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *